Baga Bani - Bana aşkını ver, ingilizce Şarkı, En İyi Modeller, Yabancı Müzik

54 İzlenme
Published

Baga Banini - Bana aşkını ver, İngilizce Şarkı, En İyi Modeller, Yabancı Müzik

 

notifications Yeni yüklemelerden haberdar olmak için bildirimleri etkinleştir ( notifications).

Artık takımı destekleyebilirsin. Abone Ol ve bildirimlere izin ver'e dokunun. # Yorum #Paylaş #Beğen

 

Tarafından tanıtılan şarkı WingStart.net - Sanatçı Tanıtımı için yeni nesil.

 

Şu anda Jhaps Records ağının bir alt bölümü olan BodyMix TV kanalına hoş geldiniz.

Bilmiyorsanız, JHaps Records'un 10 milyondan fazla abonesi, deep-house, reggaeton, pop ve hatta Bas House, EDM veya future House'dan her zevke hitap eden bir izleyici kitlesi var. Şu anda şarkıları 2 milyar izlenmeyi aşan 20'den fazla sanatçıyı yönetiyoruz, ancak bunların hiçbiri dinleyicimizin yardımı olmadan gerçekleşemezdi.

 

Bu günlerde plak şirketleri numaralar arıyor, ancak kimse sizi tanıtmazsa nasıl numara yapabilirsiniz?

 

İyi müzik yayınlamayı ve mümkün olduğunca çok sayıda sanatçıyı, özellikle de yetenekli olan ancak hiç kimse tarafından dikkate alınmayan müzik yapımcılarını tanıtmayı planlıyoruz çünkü şarkı hitleri yapmadılar ya da izlerine bakmadılar.

 

 

Yılda JHaps Kayıtları müzik kataloğundan remix araba çaldılar İngilizce ya da İspanyolca şarkılar reggaeton deep house dans müziği bass şarkıları ile Otilia hit haline gelmiş şarkılar yayımladık 2020: Ileri otila Bilionera milyarder remix bunu Serdar Ortaq, Şarap bedenim, tek Şarküteri Gibi, Azar ile Türk albüm Otilia ile Balım bilmiyorum şarkı Diamante Konumlar devocion Latin. Ayrıca Y3MR $, Şubat 2020'de Adelante için Adelante Y3MR $ remix adlı büyük bir remix yaptı. Y3MR $ Türkiye'den geliyor ve JHaps Records tarafından yapılan tanıtımdan sonra Ultra Records ile anlaştı.

 

Ayrıca kataloğumuzdan Mario joy'un yeni ingilizce trap şarkılarından veya deep house dans müziğinden parçalar bas artırılmış remiksler araba 2020 ve 2021 için hazır: California Miss California Gold Digger Ganja can't get you Yalnız aşk yolu sırları Glamour kız Kötü Alışkanlık

 

 

 

Andrea yeni ingilizce ispanyolca reggaeton şarkıları deep house dans müziği bas artırılmış remixler araba 2020: Costi Haide Opa, miss California, upotrebena, soledad

 

#paylaş #abone ol #yorum yap

 

JHaps Records plak şirketimiz 2010 yılında kurulmuştur. Yıllar boyunca tanıtılan sanatçılar Andrea Baga banini Soyguncu Dj, PARA DERİN Dj Çılgın Keçi, Peppa Dj, Amor124, ayrıca Ekim 2020'ye kadar Otilia ve Mario Joy. Paw JAR, BAd Ninja Nakosan, DOn Hertz, SAve veya CYdo ile devam edebiliriz.

 

Cydo, 2020'de çok başarılı olan Jhaps Records'un sanatçılarından biri, 2021 için de eminiz.

 

Büyük saygılarımla

JHaps Kayıt Ekibi

Kategori
Müzik
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.