BlackJack - Like a Star, Resmi Ses, En İyi Modeller, Yeni Video Şarkısı, İngilizce Müzik

72 İzlenme
Published
2535 / 5000
Çeviri sonuçları
BlackJack - Like a Star, Resmi Ses, En İyi Modeller, Yeni Video Şarkısı, İngilizce Müzik

✔ Yeni yüklemelerden haberdar olmak için bildirimleri (????) etkinleştirin.
Artık takımı destekleyebilirsiniz. Abone ol ve bildirimlere izin ver'e dokunun. # Yorum #Paylaş #Beğen

WingStart.net tarafından tanıtılan şarkı - Sanatçı Promosyonu için yeni nesil.

Artık Jhaps Records ağının bir alt bölümü olan BodyMix TV kanalına hoş geldiniz.
Bilmiyorsanız, JHaps Records'un 10 milyondan fazla abonesi, deep-house, reggaeton, pop ve hatta Bass House, EDM veya gelecekteki House'dan her zevke hitap eden bir kitlesi var. Şu anda şarkıları 2 milyarı aşan 20'den fazla sanatçıyı yönetiyoruz, ancak bunların hiçbiri dinleyicimizin yardımı olmadan gerçekleşemezdi.

Bu günlerde plak şirketleri numara arıyor, ancak kimse sizi terfi ettirmezse nasıl numara yapabilirsiniz?

İyi müzik yayınlamayı ve mümkün olduğunca çok sayıda sanatçıyı tanıtmayı planlıyoruz, özellikle yetenekli olan ancak şarkı hitleri yapmadıkları veya parçalarına hiç izlenmediği için kimse tarafından dikkate alınmayan müzik yapımcıları.


Yıllar içinde JHaps Records müzik kataloğundan İngilizce veya İspanyolca reggaeton şarkılarıyla Otilia'nın hitleri haline gelen şarkıları yayınladık derin ev dans müziği bas güçlendirilmiş remixler araba 2020: Bilionera milyarder Adelante otila remix şarkı Diamante Aventura devocion latina I don't Balım ile Serdar Ortaq, Wine my body, Otilia türk albümü ile tek Deli Gibi, Azar ile tanışın. Ayrıca Y3MR$, Şubat 2020'de Adelante için Adelante Y3MR$ remix adlı büyük bir remix yaptı. Y3MR$ Türkiye menşelidir ve JHaps Records tarafından yapılan tanıtım sonrasında Ultra Records ile imzalanmıştır.

Kataloğumuzda ayrıca Mario joy yeni İngilizce tuzak şarkıları veya derin ev dans müziği bas destekli remiksler araba 2020 ve 2021'e hazır parçalar var: California Miss California Gold Digger Ganja Can't get you Love Otoyolu Yalnız sırlar Glamour girl Bad HabitAndrea yeni İngilizce İspanyol reggaeton şarkıları derin ev dans müziği bas destekli remixler araba 2020: Costi Haide Opa, California'yı özledim, upotrebena, soledad

#paylaş #abone ol #yorum

JHaps Records plak şirketimiz 2010 yılında kuruldu. Yıllar içinde terfi eden sanatçılar Andrea Baga banini Robber Dj, PARA DEEP Dj Crazy Goat, Peppa Dj, Amor124, ayrıca Ekim 2020'ye kadar Otilia ve Mario Joy. Paw JAR, BAd Ninja Nakosan, DOn Hertz, SAve veya CYdo ile devam edebiliriz.

Cydo, 2020'de çok başarılı olan Jhaps Records'un sanatçılarından biri, 2021 için de eminiz.

büyük saygıyla
JHaps Kayıtlar Ekibi
Kategori
Seksi Videolar Yetişkin
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.