Featured

Camila Dorez - Asya tarzı Derin Ev Müziği Seksi Video ve Modeller @cdmusic Ultimate

354 İzlenme
Published

Seksi kızlar ve şaşırtıcı yeni sıcak müzik ile seksi video. Videodaki bikinili kızın ve tüm seksi kızların tadını çıkarın. Hepsi en iyi deneyim için, eve.

 

Camila Dorez - Asya tarzı ❌ Derin Ev Müziği Sexy Seksi Video ve Modeller Ultimate @cdmusic Ultimate

 

 

Tarafından tanıtılan şarkı https://WingStart.net - Sanatçı Tanıtımı için yeni nesil.

 

 notifications Yeni yüklemelerden haberdar olmak için bildirimleri etkinleştir ( notifications).

Artık takımı destekleyebilirsin. Abone Ol ve bildirimlere izin ver'e dokunun. # Yorum #Paylaş #Beğen

 

Şu anda Jhaps Records ağının bir alt bölümü olan BodyMix TV kanalına hoş geldiniz.

Bilmiyorsanız, JHaps Records'un 10 milyondan fazla abonesi, deep-house, reggaeton, pop ve hatta Bas House, EDM veya future House'dan her zevke hitap eden bir izleyici kitlesi var. Şu anda şarkıları 2 milyar izlenmeyi aşan 20'den fazla sanatçıyı yönetiyoruz, ancak bunların hiçbiri dinleyicimizin yardımı olmadan gerçekleşemezdi.

 

Bu günlerde plak şirketleri numaralar arıyor, ancak kimse sizi tanıtmazsa nasıl numara yapabilirsiniz?

 

İyi müzik yayınlamayı ve mümkün olduğunca çok sayıda sanatçıyı, özellikle de yetenekli olan ancak hiç kimse tarafından dikkate alınmayan müzik yapımcılarını tanıtmayı planlıyoruz çünkü şarkı hitleri yapmadılar ya da izlerine bakmadılar.

 

Orijinal müzikle demolar gönderebilir, formu kullanabilirsiniz

www.jhaps.com/submit

aynı zamanda, şarkılarımızdan birini remikslemek istiyorsanız, yukarıdaki e-postaya niyetiniz hakkında yazın ve size acapella göndereceğiz.

Bizi takip edin:

https://www.instagram.com/jhapsrecords/

https://www.facebook.com/JhapsCompany

 

Yılda JHaps Kayıtları müzik kataloğundan remix araba çaldılar İngilizce ya da İspanyolca şarkılar reggaeton deep house dans müziği bass şarkıları ile Otilia hit haline gelmiş şarkılar yayımladık 2020: Ileri otila Bilionera milyarder remix bunu Serdar Ortaq, Şarap bedenim, tek Şarküteri Gibi, Azar ile Türk albüm Otilia ile Balım bilmiyorum şarkı Diamante Konumlar devocion Latin. Ayrıca Y3MR $, Şubat 2020'de Adelante için Adelante Y3MR $ remix adlı büyük bir remix yaptı. Y3MR $ Türkiye'den geliyor ve JHaps Records tarafından yapılan tanıtımdan sonra Ultra Records ile anlaştı.

 

Ayrıca kataloğumuzdan Mario joy'un yeni ingilizce trap şarkılarından veya deep house dans müziğinden parçalar bas artırılmış remiksler araba 2020 ve 2021 için hazır: California Miss California Gold Digger Ganja can't get you Yalnız aşk yolu sırları Glamour kız Kötü Alışkanlık

 

 

 

Andrea yeni ingilizce ispanyolca reggaeton şarkıları deep house dans müziği bas artırılmış remixler araba 2020: Costi Haide Opa, miss California, upotrebena, soledad

 

إسمع أغنية روعة من أجمل الاغاني الاجنبية المشهورة, هذه الاغاني الاجنبية الرائعة في كل اغنيه اجنبية فيديو جديد من اجمل الفتيات و الاجسام الرائعة, كل الاغاني الاجنبيه الجديدة لعام ٢٠٢١ و عام ٢٠٢٢

و هي اغنيه روعة تاخدك لعالم تاني لانها اغاني اجنبية رائعة مع فيديو نار

 

#paylaş #abone ol #yorum yap

 

JHaps Records plak şirketimiz 2010 yılında kurulmuştur. Yıllar boyunca tanıtılan sanatçılar Andrea Baga banini Soyguncu Dj, PARA DERİN Dj Çılgın Keçi, Peppa Dj, Amor124, ayrıca Ekim 2020'ye kadar Otilia ve Mario Joy. Paw JAR, BAd Ninja Nakosan, DOn Hertz, SAve veya CYdo ile devam edebiliriz.

 

Cydo, 2020'de çok başarılı olan Jhaps Records'un sanatçılarından biri, 2021 için de eminiz.

 

Büyük saygılarımla

JHaps Kayıt Ekibi

Kategori
Müzik
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.